Menu

Перший WEB-проект

Курс у форматі "дивися і роби" дозволить з першого ж уроку розпочати розробку реального проекту. В кілька уроків виконується розробка інтернет-магазину, який передбачає функціонал виводу списку товарів з сторінками деталізації кожного з них, корзини, замовлення, адмін-панелі.

Scroll Down

Що тут?

Розробка повноцінного інтернет-магазин із товарами, категоріями, кошиком, системою замовлення, адміністративною панеллю. Курс розрахований на всіх, будь-якого рівня підготовки. Навчання у форматі "дивись та роби" має декілька етапів:

перегляд відео-уроків (інструктажу) всіх дій з розробки,
повторення всіх дій з відео-уроку у зручному ритмі,
виконання домашнього завдання з подальшою перевіркою,
перевірка свого рівня спеціальними тестами.

Протягом усього часу навчання з боку керівника (ментора) здійснюються підтримка у чаті та періодична онлайн-консультація.
Додатково є можливість замовити індивідуальну консультацію.

App Screenshots

Замовити

З вами зв'яжуться в найблищий час

Безкоштовно

  • 1 відео-інструкція
  • 1 тест
  • без домашенього задання
  • без чату підтримки

Вчити

Індивідуальна консультація

450 грн

1 година

  • 1 година по Skype/Zoom
  • +1 тиждень повного доступу до Курсу

Замовити

ТЕХНОЛОГІЇ КУРСУ

ТОП на ринку-праці

PHP

серверна мова програмування. Використовується переважно у ВЕБі, надає можливість розробити величезні системи, що використовують велику кількість серверів. Досить продуктивна. Має дуже велику активну спільноту. Використовується у таких проектах, як Facebook, Wikipedia, ВКонтакті, Avito

HTML

стандартизована мова розмітки документів у інтернеті. Більшість веб-сторінок містить опис розмітки саме цій мові. Формат, отриманий в результаті інтерпретації браузером, відображається на екрані монітору, комп'ютера або мобільного пристрою.

CSS

формальна мова опису зовнішнього вигляду веб-сторінки, написаного з використанням мови розмітки (найчастіше HTML). Також може застосовуватися до будь-яких XML-документів, наприклад SVG або XUL.

MySQL

одна з найпопулярніших та найпоширеніших баз даних. Її застосування ідеально для інтернет-сайтів, як невеликих, так і досить великих. MySQL відзначаться гарною швидкістю роботи, надійністю, гнучкістю. Робота з нею, зазвичай, не викликає великих труднощів.

Запитайте тут:

Політика щодо обробки персональних даних |  Оферта (умови надання послуг)