Про нас


Всі курси BINAR спрямовані в кінцевому результаті на підняття рівня освіту в галузі точних математичних наук серед молоді України. Кожен курс самодостатній і можна проходити окремо отримуючи результат і переходити до пошуку роботи на ринку не побоюючись конкуренції. Звичайно, ви можете обмежитися курсом "Старт "і вже через трохи більше місяця шукати роботу і приступати до реальних проектів. На перших же курсах ви отримуєте мінімальний навик для виконання рутинних завдань, на які є великий попит у роботодавців. Вже на курсах "Старт "ви поступово реалізуєте свій перший Проект і будете мати навик необхідний для бізнесу, який в вас потребує. Рекомендується проходити курси з "стартових", далі - "просунутий"і завершувати курсами "КІБЕРНЕТІКА "або "Криптографія" - тобто. пройти всю Вертикаль.

                     

Навіщо проходити Вертикаль (всі 3 етапи)? - Вузькі фахівці зараз значно вище цінуються, повна Вертикаль вас наблизить до статусу "Незамінний фахівець & quot; - Пройшовши Вертикаль ви отримуєте мінімальний базис, який дозволить шукати роботу вже не на позицію "Junior "(Початківець), де зарплата до 300 у.о., а на позиції "Молодшого спеціаліста "з мінімальний досвід і навичками (від 400-500у.е.). - Вся Вертикаль розроблена так що на виході у вас є готовий напрацьований некомерційний Проект нетривіального рівня, що дасть великий плюс при співбесідах на роботу. - Уже маючи вищу освіту і пройшовши повну Вертикаль ви з легкістю адаптуєте себе для перекваліфікації або підвищення своєї кваліфікації отримавши диплом Магістра або вступивши в Аспірантуру, що відкриє великі перспективи.

                        

Ви працюєте програмістом, але постійно виконуєте рутинну роботу (це не рідкість)? Вивчення програмістами нових мов дуже перспективно.

                        

А курси "КІБЕРНЕТІКА " або "Криптографія" значно наблизять вас до завдань вельми захоплюючим і цікавим де потрібно математичне мислення. З кожним завданням навички будуть тільки в плюс і з періодом до року ваша ціна як фахівця буде рости з геометричною прогресією.

                        

Викладачі курсів виключно люди в першу чергу з досвідом предмета і мають кваліфікацію викладача.

                        

Бути присутнім на курсі можна дистанційно - ви нічого не втратите і не втратите, викладач має технічну можливість проводити курс в онлайні. Домашнє завдання - це головне і обов'язкове, так як основна робота програміста полягає в самостійному знаходити власні шляхи розв'язання частіше нестандартних. Після кожного заняття викладач надаватиме пакет матеріалу або посилання на допоміжні матеріали, що сприятиме швидкому освоєнню матеріалу.

                        

І головне - Ми будемо раді якщо ви проявите настирливість і старання в подоланні курсу! Будь-яке успіх при виконанні завдання буде заохочуватися бонусами.